22

Aplikacija

Asistent Prodaje i Marketinga Puno radno vreme

na B Hotels, Beograd u Beograd (Poslato na 11-02-2019)

Usled povećanog obima posla, potreban nam je novi član kolektiva na mestu Asistenta Marketinga i Prodaje.

Zaduženja:
- Rad sa postojećim i kontaktiranje potencijalnih klijenata
- Razvoj promotivnih i marketing sadržaja
- Praćenje situacije na tržištu
- Praćenje društvenih mreža
- Kreiranje novih ponuda i paketa

Uslovi:
- Odlično poznavanje najmanje jednog stranog jezika
- Vozačka dozvola B kategorije
- Poznavanje rada na računaru (Office paket)
- Profesionalni lični izgled i razvijene veštine komunikacije
- Pozitivan stav, fleksibilnost i spremnost na timski rad

Pošaljite vašu prijavu do 01.03.2019.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u najuži izbor.

Pregledano: 351 puta