0

Aplikacija

Zubni tehničar - asistent Inostranstvo

na Partners & Orka u Neunkirchen, Austria (Poslato na 11-02-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, za svog klijenta, renomirana austrijska ordinacija koja se bavi protetikom i opštom stomatologijom potražuje kandidate za radnu poziciju: Zubni tehničar - asistent

Mesto i zemlja rada: Neunkirchen, Austria

Opis posla i profil kandidata:
- Izrada zubnih krunica;
- Nadogradnja zuba i mostova;
- Izrada delimičnih i potpunih zubnih proteza;
- Asistira doktoru dentalne medicine tokom terapijskog postupka;
- Priprema pacijenta, prostor, pribor, instrumente i opremu.

Uslovi i profil kandidata:
– Primaju se kandidati sa srpskim pasošem ili EU papirima;
- Min SSS Zubotehničke škole;
- B1 nivo nemačkog jezika;
- Strpenje, preciznost, spretnost prstiju i ruku;

Zaposlenima nudimo:
– Prijava radnog odnosa, Ugovor o radu;
- Izrada radne vize za kandidate sa srpskim dokumentima;
- Obezbeđen smeštaj uz refundaciju od 150eur i 50eur za režije;
- Neto mesečna zarada 1.400eur – 1.700eur;
- Lekarski pregled;
- Oprema za rad;
- Bezbednost na radu;
- Status radnika jednak statusu građana zemlje rada;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju sa fotografijom mogu proslediti na e-mail adresu:
office@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji uđu u uži krug selekcije biće pozvani na razgovor sa poslodavcem u periodu od 28.februara do 5.marta 2019.god.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 226 puta