0

Aplikacija

ŠEF INO I DOMAĆEG TRANSPORTA Puno radno vreme

na Partners & Orka u Vršac (Poslato na 11-02-2019)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta, firma koja se bavi uvozom, distribucijom i prodajom svih vrsta kablova za struju, radi zakupa oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioca na poziciji:

ŠEF INO I DOMAĆEG TRANSPORTA
Potreban broj izvršioca: 3
Mesto rada: Vršac

Opis posla :
- Izrada plana transporta robe od dobavljača iz inostranstva i zemlje u koordinaciji sa Rukovodiocem Nabavke, Šefom Magacina i Carinskim referentom.
- Optimizacija i organizacija transporta robe prema dogovorenom planu;
- Komunikacija sa postojećim transporterima, pronalaženje novih dobavljača usluga transporta
- Pregovori sa dobavljačima usluga transporta oko uslova (cena, osiguranje robe…)
- Organizacija vozila i vozača radi uslužne vožnje u međunarodnom i domaćem transportu
- Izrada plana transporta robe ka kupcima.
- Koordinacija sa Rukovodiocem Magacina oko preuzimanja i utovara robe za kupce.
- Praćenje registracija vozila, servisa, goriva, osiguranja...
- Odabir i obuka kadrova u sektoru, praćenje njihovog rada, prikupljanje izveštaja i druge dokumentacije.
- Izrada analiza, planova i izveštaja.
- Učešće u izradi godišnjeg plana.
- Rad na optimizaciji troškova.

Uslovi:
- Najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima organizacije transporta.
- Najmanje IV stepen SSS do VI
- Odlično poznavanje engleskog jezika (govor i pisanje).
- Odlično poznavanje rada na računaru M.office, mail...
- Vozačka dozvola B kategorije aktivan vozač.
- Odlične organizacione i pregovaračke sposobnosti.
- Poznavanje carinskih propisa (prednost imaju kandidati sa iskustvom u radu na carini).

Zaposlenom nudimo:
- Visokokotirajuća zarada.
- Rad u stabilnoj firmi.
- Prijava radnog odnosa.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 66 puta