0

Aplikacija

ISPITIVAČI ZAVARENIH SPOJEVA (IBR) Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 11-02-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta, firma Rabatech koja se bavi izgradnjom, montažom i zavarivanjem oko dvadeset godina koja za svoje potrebe radi zakup oglasnog prostora, zbog povećanog obima posla potražuje izvršioce radi mogućeg angažmana u Nemačkoj na poziciji:

ISPITIVAČI ZAVARENIH SPOJEVA (IBR) Potreban veći broj izvršioca
Mesto rada: Nemačka
Opis posla i uslovi :

  • Ispitivači zavarenih spojeva ispitivanjem bez razaranja, sertifikovani za sledeće metode ispitivanja:
    - Radiografijom (Röntgen ili Izotop) /Stepen 2 /skraćenica RT 2
    - Ultrazvuk / Stepen 2 / skraćenica UT 2
    - Penetranti / Stepen 2 / skraćenica PT 2
    - Magnetsko ispitivanje / Stepen 2 / skraćenica MT 2
    - Vizualno / Stepen 2 / skraćenica VT 2
    Stepen 2 = iskusan ispitivač, samostalan.

Svaki ispitivač mora posedovati važeći sertifikat, u kojem je navedeno prema kojem standardu je sertifikovan, kao npr :
RT 2 prema EN 473:2008 i/ili ISO 9712:2005,
UT 2 prema EN 473
MT 2 prema EN 473:2008 i/ili ISO 9712:2005
PT 2 prema EN 473:2008 i/ili ISO 9712:2005
VT 2 prema EN 473, ISO 9712
Neophodno je da ispitivači poseduju sertifikate za bar dve navedene metode ispitivanja. – Odlično znanje nemačkog ili engleskog jezika. – min SSS mašinskog, tehničkog smera.

Zaposlenom nudimo: – Rad u Nemačkoj; firma odvodi radnike preko detašmana. – Obezbeđen smeštaj i prevoz od smeštaja do posla i nazad. – Plaćen put do Nemačke pri odlasku na rad i konačan povratak (između toga, godišnji odmori i sl., radnik snosi sam troškove) – Ugovor na određeno vreme. – Sve troškove viziranja, pribavljanja radnih dozvola, osiguranja i sl. snosi poslodavac. – Cena po satu je 12,09eur. – Bezbednost na radu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju i kopiju sertifikata mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Biće pozvani samo kandidati koji prođu u uži krug selekcije.
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 187 puta