15

Aplikacija

Konobarica/r u café baru Inostranstvo

na Partners & Orka u Vir kod Zadra, Hrvatska (Poslato na 11-02-2019)

Partners & Orka radi zakupa oglasnog prostora za cafe bar Tolero iz Hrvatske potražuje izvršioce na poziciji: Konobar u café baru

Mesto rada: Vir kod Zadra, Hrvatska

Opis posla:
- Primanje i prenošenje narudžbine;
- Postavljanje i pospremanje stolova;
- Ispostavljanje računa;
- Naplata usluga;

Profil kandidata i uslovi:
- Ljubaznost i komunikativnost;
- Radno iskustvo na istim poslovima;

Nudimo:
- Obezbeđen smeštaj i hrana, radni papiri, osiguranje;
- Mesečna zarada 800-1000EUR plus bakšiš;
- Prijava radnog odnosa;
- Oprema za rad;
- Bezbednost na radu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: posaoprijava11@gmail.com ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 442 puta