0

Aplikacija

Operater ( sa ili bez iskustva ) na mašinama digitalne štampe (solventna, sublimaciona, UV štampa ) Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 12-02-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta štampariju “Tora Komerc” radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji: Operater ( sa ili bez iskustva ) na mašinama digitalne štampe (solventna, sublimaciona, UV štampa ) i laserske gravure

Lokacija rada: Vodovodska, Žarkovo, Beograd

Opis posla:

- Prilagođavanje pripreme za štampu digitalnim printerima
• Štampa I kontrola štampe
• Dorada nakon štampe ( montaža, sečenje… )
• Kontrola kompletnog procesa rada od dobijanja pripreme do pakovanja-isporuke
• Održavanje mašina ( dnevno, nedeljno, mesečno

Uslovi rada:

-SSS
-Poželjno, ali nije neophodno iskustvo na navedenim poslovima
-Neophodno je osnovno poznavanje rada u Corel Draw-u I Adobe paketu

Nudi se:

-Redovna primanja
• Mogućnost usavršavanja
• Prijatno radno okruženje

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: 060 33 13 666; 011 26 83 486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 44 puta