6

Aplikacija

Kontrolor završne kontrole Puno radno vreme

na ORION WORLD DOO u Kragujevac (Poslato na 13-02-2019)

„ORION WORLD“
DOO KRAGUJEVAC
e-mail: marina@orion-kg.com
tel. 034/335-435

Kontrolor završne kontrole
na određeno vreme 24 meseca, predviđen probni rad 3 meseca

Opis posla: kontrola i praćenje proizvodnje; pravilno korišćenje merno-kontrolorne opreme, korišćenje merne mašine.

USLOVI: od IV do VII stepena stručne spreme, mašinske struke; poželjno poznavanje softverskog paketa MS Office; poželjno znanje engleskog jezika - srednji nivo. Kandidati svoje radne biografije mogu dostaviti elektronskim putem na adresu poslodavca: marina@orion-kg.com ili pozvati na gorenavedeni telefon za više informacija, najkasnije do 22.02.2019. godine.

Skoro postavljeni poslovi ORION WORLD DOO

Pregledano: 588 puta