0

Aplikacija

Kurir- dostavljač pošiljaka u brzoj pošti Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 13-02-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta City Express iz Beograda radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Kurir- dostavljač pošiljaka u brzoj pošti
Lokacija : Reon na teritoriji Beograda, polazna tačka svakog dana je magacin u Svetog Save 36, naselje Radiofar
Opis poslova:
• Vrši jutarnje sortiranje
• Angažuje se na utovaru svog dostavnog vozila i raspoređuje pošiljke prema opterećenosti vozila i rasporedu distribucije pošiljki
• Transportuje, preuzima i isporučuje pošiljke
• Vrši večernje sortiranje (istovar preuzetih pošiljaka)
• Svakodnevno vrši proveru stanja vozila i kompeletne opreme na vozilu
• Čist i uredan na radnom mestu
• Vodi putni nalog i odgovara za tačnost upisanih podataka
• Razdužuje otpremnice klijenata i internu dokumentaciju
• Vrši skeniranje i pregled svojih pošiljki za dostavu

Uslovi:
Vozačka dozvola B kategorije,
poželjna vozačka dozvola C kategorije, lekarsko uverenje
III ili IV stepen stručne spreme
Poželjno radno iskustvo na istim poslovima
Nudi se:
• Radno vreme od 08:00 – 16:00h
• Ugovor o radu na određeno vreme od 6 meseci
• Redovna primanja
• Fiksna zarada od 31.000 RSD neto zarada + 3.275 RSD prevoz + 1.000 RSD topli obrok + mogućnost bonusa koji se ostvaruje prema broju odrađenih pošiljaka
• Obezbeđen smeštaj od strane poslodavca
Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Prijave slati na
E-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon:
064/126 00 55
011/26 83 486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 54 puta