8

Aplikacija

Operater za šivenje Puno radno vreme

na Aster tekstil doo u Niš (Poslato na 14-02-2019)

Aster tekstil doo, Niš

Opis posla

Izvršavanje poslova šivenja kako bi obezbedio da se neophodni proizvodi proizvedu na vreme i po zahtevanim standardima:
• učestvovanje u procesu rada predviđenog za njegov tim;
• obavljanje poslova šivenja u skladu sa procesima proizvodnje i predviđenim standardima efikasnosti;
• postizanje zahtevane količine proizvodnje (norme) u skladu sa procesom planiranja proizvodnje;
• obavljanje proizvodne aktivnosti u skladu sa definisanim standardima efikasnosti i kvaliteta.

Potrebni uslovi za rad • osnovna ili srednja stručna sprema; • minimum godinu dana iskustva na šivećim mašinama.

Svi zainteresovani kandidati se mogu prijaviti slanjem radne biografije na mejl: prijava@astertextile.com

Rok za dostavljanje prijava je 19.02.2019.

Skoro postavljeni poslovi Aster tekstil doo

Pregledano: 548 puta