15

Aplikacija

Radnik/ca u proizvodnji Puno radno vreme

na Vimport d.o.o. u Beograd (Poslato na 18-02-2019)

Vimport d.o.o. je proizvođač FOX televizora i ekskluzivni uvoznik i distributer FOX Electronics proizvodnog asortimana. Uspešno poslujemo više od 15 godina i jedna smo od vodećih kompanija u oblasti potrošačke elektronike.

Usled ubrzanog tempa razvoja i proširenja obima posla, a u cilju unapređenja poslovanja - tražimo odgovorne i obrazovane saradnike željni dokazivanja i poslovnih izazova koji bi se profesionalno usavršavali i svojim radom i znanjem napredovali zajedno sa našom kompanijom, za poziciju:

Radnik/ca u proizvodnji

15 izvršilaca

Uslovi:

Srednja stručna sprema IV/III stepen
Sa radnim iskustvom ili bez radnog iskustva
Odgovorno rukovanje opremom za rad
Poštovanje mera bezbednosti i zdravlja na radu
Briga o redu i čistoći na svom radnom mestu i u proizvodnoj hali
Da protiv kandidata nije pokrenuta prekršajna/krivična prijava i da kandidat nije osuđivan

Opis posla:

Rad na proizvodnoj liniji
Rukovanje sa alatom, radnom opremom i mašinama u skladu sa radnim instrukcijama i uputstvima za korišćenje
Sastavljanje kompletnih proizvoda od datih komponenti prema propisanoj specifikaciji/radnom nalogu
Provera ispravnosti komponenti koji ulaze u proces proizvodnje
Provera kvaliteta polu i gotovog proizvoda
Pakovanje proizvoda
Održavanje radnog prostora, alata I radne opreme

Lične karakteristike:

Blagovremenost i tačnost pri izvršavanju radnih zadataka
Pedantnost
Preciznost
Odgovornost
Prilagodljivost
Sklonost ka timskom radu

Od nas možete očekivati mogućnost stalnog zaposlenja, redovnu zaradu i mogućnost napredovanja.

Ukoliko želite da radite u kompaniji koja je stabilna, koja se neprestano razvija, želite da učite i napredujete, a ispunjavate gore navedene uslove, pošaljite nam CV (poželjno sa fotografijom) i propratno pismo.

Konkurs je otvoren do 01.03.2019. godine

Prijave slati elektronskim putem na sledeću email adresu:

gordana@vimport.co.rs

Pregledano: 959 puta