1

aplikant

BRAVAR Puno radno vreme

na TATRAVAGONKA BRATSTVO DOO u Subotica (Poslato na 20-02-2019)

DOO Tatravagonka Bratstvo Subotica raspisuje konkurs za radno mesto:

Bravar- VIŠE IZVRŠILACA
Na određeno / neodređeno vreme
SUBOTICA- mogućnost obezbeđenog smeštaja

Opis poslova:

Samostalno izvodi bravarske radove na izradi radnog komada, demontaži i/ ili sklapanju, montaži podsklopova i
sklopova po radnom nalogu uz obavezu poštovanja propisa bezbednosti i zdravlja na radu.
USLOVI: – Srednja stručna sprema III stepena (smer: bravar), – Potrebno prethodno radno iskustvo minimum 1 godina na poslovima u struci bravarskim poslovima – Sposobnost rada na visini (prednost), – Tačnost i preciznost u poslu, urednost i pedantnost u radu, te spremnost na stalno usavršavanje.

Ako ispunjavate uslove i smatrate da biste svojim znanjem doprineli daljem razvoju poslovanja naše kompanije, molimo da prijavu i biografiju pošaljete na e-mail: posao@tvbratstvo.rs
ili poštom na dole navedenu adresu. Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor.

TATRAVAGONKA BRATSTVODOO
Bikovački put 2, 24000 Subotica

Skoro postavljeni poslovi TATRAVAGONKA BRATSTVO DOO

Pregledano: 542 puta