12

Aplikacija

Referent za opšte i carinske poslove Puno radno vreme

na OLIMPIAS SRB DOO u Niš (Poslato na 06-03-2019)

OLIMPIAS SRB DOO
18000 Niš, Srbija, Pantelejska 58

Referent za opšte i carinske poslove

Opis posla: kontrolisanje cena usluga prema kooperantima; priprema i sravnjivanje stanja za izveštaje; izrada knjigovodstvenih izveštaja po potrebi poslovanja; praćenje i pravilna knjigovodstvena evidencija robno-materijalnih promena i stanja zaliha po radnom nalogu i po kooperantu; praćenje i evidencija obaveza prema kooperantima za izvršene usluge i redovno mesečno usklađivanje; praćenje i pravilna knjigovodstvena evidencija svih troškova od repromaterijala do izvoza proizvoda; sačinjavanje izvozne fakture, kao i sve ostale prateće dokumentacije; knjiženje uvoznih faktura; arhiviranje, pečatiranje i potpisivanje dokumentacije.

USLOVI: Potrebno je iskustvo u carinskom poslovanju, poželjno izvoz; rad u MS Office paketu; poželjno znanje italijanskog jezika na srednjem nivou. Prijava kandidata putem pošte ili i-mejla: prijava.serbia@olimpias.com.

Pregledano: 1518 puta