1

aplikant

Šankeri/ce Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 13-03-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta novootvoreni kafić u Beogradu radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

Šankeri/ce

Lokacija rada: Vojvode Stepe, Beograd

Opis posla:

Pripremanje i posluživanje toplih i hladnih pića
Isporuka pića konobarima
Briga o šanku i rad za šankom

Uslovi rada:

SSS
Poželjno je, ali nije neophodno iskustvo rada na poslovima šankera

Nudi se:

Obuka kandidata koja će biti plaćena u iznosu od 25.000 dinara
Zarada kandidata u dogovoru sa poslodavcem (nakon završene obuke)
Radno vreme: 08-23h (podeljeno u 2 smene)
Rad u prijatnom okruženju

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon: 060 33 13 666

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 45 puta