0

Aplikacija

Kuvar/Ica pri fabrici Swarovski Puno radno vreme

na Partners and Orka u Subotica (Poslato na 14-03-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta “Priča Catering” d.o.o. koji se bavi industrijskim keteringom, odnosno pripremom hrane za zaposlene u velikim sistemima tj. fabrikama , radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Kuvar/kuvarica pri fabrici Swarovski
Lokacija rada: Subotica

Opis posla:

- Priprema hrane prema normativima

- Odgovoran za pripremu jelovnika

- Odgovoran za organizaciju poslova pomoćnog osoblja

- Odgovoran za definisanje normativa za jela

- Pomaže poslovođi prilikom kontrole primanja robe

Profil kandidata :

- Kreativna osoba koja voli svoj posao

- Neophodno je prethodno iskustvo u radu u kuhinji

- Poželjno je iskustvo u radu u sličnim okolnostima tj. kuvanje na veliko

- Poznavanje rada prema normativima

- Poznavanje pripreme normativa

- Sposobnost prepoznavanja kvaliteta robe prema izgledu, boji, mirisu, itd.

- Potrebno je da voli promene i da ih se ne plaši

- Potrebno je da bude proaktivan u smislu predlaganja novih jela i recepata

- Higijena na visokom nivou

Uslovi rada:

- Izrada sanitarne knjižice ili važeća sanitarna knjižica

- SSS, Ugostiteljska škola

- Poželjno radno iskustvo u pripremanju hrane za veliki broj ljudi (npr.menza, iskustvo u radu u vojsci i slično)

Nudi se:

- Visoko kotirajuća zarada srazmerna radnom iskustvu

- -Naknada za prevoz ili organizovan prevoz od strane poslodavca

- -Obezbeđen obrok u sklopu kuhinje
-Radno vreme je u dve smene od 6-14 i 14-22
-Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) mogu slati na email:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: +381603299934; +381112683486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 207 puta