0

Aplikacija

Poslastičar za rad u industrijskom keteringu m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Niš (Poslato na 14-03-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta “Priča Catering” d.o.o. koji se bavi industrijskim keteringom, odnosno pripremom hrane za zaposlene u velikim sistemima tj. fabrikama, radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Poslastičar za rad u industrijskom keteringu m/ž
Lokacija rada: Beograd, Niš

Opis posla:

-Odgovoran za definisanje normativa za pripremu kolača i svih vrsta poslastica

-Odgovoran za organizaciju pomoćnog osoblja u kuhinji za pripremu namirnica

-Odgovoran za pripremu kolača i svih vrsta poslastica

-Odgovoran za dekoraciju i finalnu prezentaciju kolača i poslastica za izlazak na liniju

Profil kandidata:

- Neophodno je prethodno radno iskustvo na ovakvim poslovima

- Poznavanje rada prema normativima

- Poznavanje pripreme normativa

- Kreativnost u osmišljavanju novih recepata

- Kreativnost i sposobnost dekorisanja kolača

Uslovi rada:

- Izrada sanitarne knjižice ili važeća sanitarna knjižica

- SSS, Ugostiteljska škola

- Poželjno radno iskustvo u pripremanju hrane za veliki broj ljudi (npr.menza, iskustvo u radu u vojsci i slično)

Nudi se:
-Visoko kotirajuća zarada, srazmerna radnom iskustvu

- -Naknada za prevoz ili organizovan prevoz od strane poslodavca

- -Obezbeđen obrok u sklopu kuhinje
-Radno vreme je u dve smene od 6-14 i 14-22
-Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) mogu slati na email:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: +381603299934; +381112683486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 76 puta