1

aplikant

Monter ventilacije i izolacije Inostranstvo

na Partners & Orka u Republika Slovenija (Poslato na 14-03-2019)

Firma CK instalacije iz Ljubljane koja se bavi instalacijama centralnog grejanja radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

MONTER VENTILACIJE I IZOLACIJE SLOVENIJA

Potrebna su 4 izvršioca posla

Mesto rada: Slovenija

Mogu konkurisati kandidati koji imaju pasoš EU, ali i oni koji ga nemaju (za te kandidate poslodavac radi radne papire)

Opis posla:

Montaža ventilacija izoliranje kanala i cijevi

Uslovi rada:

- Iskustva iz toga posla min 2. godine
- spremnost na timski rad
- spremnost na terenski rad
- poželjno znanje crteža na naručivanja kanala u radionu

Obezbeđuje se:

- stimulativno i redovno plaćanje
- obezbeđen smeštaj
- mogućnost napredovanja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

rok.kovac@ck-instalacije.si

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite:

+38651681965 (tel/viber) - kontakt osoba Rok Kovač

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 243 puta