0

Aplikacija

Konobar/ica Inostranstvo

na Partners & Orka u Split, RH (Poslato na 15-03-2019)

Firma Yellow Apple iz Hrvatske radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Konobar/ica

Potrebno je 20 izvršilaca posla

Mesto rada: Split, Hrvatska

Opis posla:

Pružanje kvalitetne, ljubazne i pravovremene usluge gostima u objektima hrane i pića
Preporuka, prodaja i posluživanje pića i koktela
Priprema pića po najvišim standardima
Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora te odgovorno rukovanje svom opremom poštujući HACCP standarde
Komunikativnost, timski rad, kreativnost, odgovornost, točnost, pouzdanost
Osiguravanje kvaliteta usluge i zadovoljstva gostiju

Uslovi rada:

Najmanje 2 godina radnog iskustva na traženim poslovima
Poznavanje domaćih i internacionalnih pića
Poznavanje pripreme koktela
KV/SSS (ugostiteljsko-hotelijerski smer je prednost)
Znanje najmanje engleskog jezika ( znanje više jezika daje prednost )
Ljubazna i profesionalna komunikacija s gostima
Razvijene prodajne vještine, orijentiranost na rezultat, posedovanje organizacijske sposobnosti Poznavanje rada na računalu

Obezbeđuje se:

Plaća 800 EUR (8 radnih sati)

Mogućnost prekovremenog rada
Izrada radne dozvole za kandidate koji su iz Srbije ili iz zemalja koje ne poseduju Eu dokumenta
Mogu konkurisati kandidati sa EU dokoumentima
Osiguran smeštaj
Osigurana radna odeća
Stimulativna primanja
Korektan i profesionalan odnos prema zaposleniku
Bezbednost i zdravstveno osiguranje
Rad u profesionalno opremljenom okruženju
Učenje i razvoj kroz edukaciju rada
Vrsta zaposlenja: rad na određeno vreme, sezonski posao sa punim radno vreme

*Početak rada 1.5.2019.

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

marija.knezovic@yellowapple.hr

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 136 puta