1

aplikant

Prodavac u maloprodaji u tržnom centru m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Novi Sad (Poslato na 15-03-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija za svog renomiranog klijenta Studio Maruška, radi zakup oglasnog prostor radi potražnje za radnicima na poziciji:

Prodavac u maloprodaji u tržnom centru “Promenada” m/ž
Mesto rada: Novi Sad

Uslovi i opis posla:
Minimum III stepen stručne spreme – trgovac.
Poželjno prethodno radno iskustvo na istim ili sličnom pozicijama.
Poznavanje rada na računaru.
Odgovornost i organizovanost u poslu, komunikativnost i ljubaznost.
Spremnost na rad u smenama i vikendom.
Primanje i izlaganje robe.
Praćenje asortimana.
Rad na kasi.
Vođenje evidencije o prometu.

Nudi se:
Dinamično okruženje.
Rad u prijatnim uslovima.
Radni staž i redovna isplata zarada.

Profil kandidata:
Ljubazna, komunikativna i elokventna osoba.

Napomena:
Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave sa fotografijom mogu slati putem e-maila: zaposlenje@partnes-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 91 puta