0

Aplikacija

Električar sa iskustvom Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 15-03-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta iz oblasti obezbeđenja, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Električar sa iskustvom
Mesto rada: Beograd
Opis poslova:
- merenje elektro i gromobranskih instalacija, zamena rasvete, razvlačenje kablova i ostalih poslova
Uslovi:
-Lica sa završenim srednjim obrazovanjem
-Iskustvo na istim ili sličnim poslovima je obavezno
-Motivisana osoba spremna na rad i zalaganje
-Lice da nije krivično osuđivano niti u sudskom procesu
Nudimo:
-Osmočasovno radno vreme
-Redovna primanja, stalni radni odnos sa prijavom po osnovu Ugovora o radu
-Svi benefiti iz radnog odnosa, prevoz, regres
-Rad u prijatnom okruženju

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Prijave slati na
E-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Dodatne informacije vezane za posao možete dobiti na kontakt telefon u periodu od 9-16h:
0603299934
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 54 puta