90

Aplikacija

Operater u proizvodnji I ugradnji sedišta za automobilsku industriju Inostranstvo

na Partners and Orka u Republika Češka (Poslato na 21-03-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta automobilsku industriju iz Češke, radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Operater u proizvodnji I ugradnji sedišta za automobilsku industriju / Republika Češka
-Potrebno je 90 izvršioca posla

Zemlja rada: Republika Češka
Mesto rada: Mladá Boleslav
Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU

Opis posla:
Proizvodnja I ugradnja sedišta za automobilsku industriju

Uslovi za kandidata:
- Treći, ili četvrti stepen srednje stručne spreme,poželjno tehničkog usmerenja;
• Spremnost za rad u 3 smene
• Prethodno radno iskustvo u automobilskoj ili industriji sa linijskom proizvodnjom je prednost
• Preciznost i spretnost
• Spremnost za rad u timu
- Poželjno je da kandidat ima reference i preporuke poslodavaca;
- Fizička I psihička spremnost za obavljanje navedenih poslova;

Poslodavac obezbeđuje i nudi se:
- Organizovano testiranje (vida, mentalnog zdravlja, fizičke sposobnosti, matematičkih veština) od strane poslodavca u Srbiji;
- Izrada dugoročne radne vize.
- Prevoz do mesta rada u inostranstvu;
- Prijava radnog odnosa i Ugovor o radu 2 godine, posle 2god. mogućnost prijave za stalno zaposlenje;
- Plaćeni porezi i doprinosi i zdrastveno osiguranje; bezbednost na radu;
-Lekarski pregled;
- Oprema za rad, zaštitna oprema;
- Početna osnovna neto satnica je 5,51 € plus bonusi I benefiti,
uz kasniju mogućnost povišenja do neto satnice od 7,33 € u zavisnosti od procene iskustva i stručnosti kandidata;
- Osnovno radno vreme je 8h (40min pauza), od ponedeljka do petka + prekovremeni rad po dogovoru koji je plaćen;
- Smeštaj obezbeđen; Jedan subvenciran obrok u restoranu fabrike;
- Rad u savremenoj i opremljenoj fabrici;
- Tretman radnika jednak tretmanu radnika zemlje rada;

Zainteresovani kandidati na mail adresu: zaposlenje@partners-orka.co.rs trebaju dostaviti:

- Radnu biografiju – CV sa fotografijom
Bliže informacije se mogu dobiti od akreditovanog zastupnika firme na kontak telefon:
060/32-999-34 i fix: 011/26 83 486 ili doći lično na adresu Durmitorska 14, Beograd u periodu od 9h do 16h.

Napomena:
Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.
Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 2310 puta