1

aplikant

Knjigovođa Puno radno vreme

na Partners & Orka u Novi Sad (Poslato na 26-03-2019)

Partners & Orka, za svog renomiranog klijenta, građevinska firma za izvođenje završnih građevinskih radova, fasade, instalacije, molerski radovi, potražuje izvršioca na poziciji:
KNJIGOVOĐA
Mesto rada: Novi Sad
Opis posla :

-Obračun zarada, naknada i drugih primanja
-Obračun PDV-a, poreza na dobit i drugih poreza
-Prijava i odjava radnika
-Izrada završnog računa
-Priprema redovnih godišnjih finansijskih izveštaja
-Praćenje zakonskih propisa vezanih za računovodstvo
-Obavljanje ostalih poslova u vezi sa ekonomsko-finansijskim poslovanjem

Uslovi:
-Minimum 8 godina radnog iskustva na istoj poziciji prednost rada u firmama koje su se bavile građevinom
- Ekonomski fakultet ili SSS finansijsko računovodstvenog smera
- Poželjno je znanje engleskog jezika
- Rad na računaru - MS Office paket

Zaposlenom nudimo:
- Redovna primanja
- Početna zarada 75.000rsd
- Ugovor na neodređeno vreme
- Radno vreme 9h-15h
- Rad u prijatnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 324 puta