0

Aplikacija

Komercijalista Puno radno vreme

na Aera group (Bilo koji) (Poslato na 27-03-2019)

Nemačka firma Aera group otvara konkurs za asistent prodaje na teritoriji Beograda, Zaječara, Niša i Kragujevca. (Po izboru se radi jedan od gradova, najbliži vašem mestu stanovanja)
Poslujemo u preko 70 zemalja u svetu, a zbog povećanog obima posla kako u zemlji tako i u inostranstvu potrebni su nam asistenti prodaje.

Beograd, Zaječar, Niš ili Kragujevac

Opis posla:
• Prodaja proizvoda kompanije na području izabranog grada
• Povećanje obima prodaje
• Komunikacija i koordinacija sa klijentima

Uslovi za kandidata:
• Minimum SSS
• Komunikacione i organizacione sposobnosti
• Ozbiljnost, profesionalnost i odgovornost
• Timska orijentisanost
• Radno iskustvo nije neophodno.

Profil kandidata:
• Pozitivan i profesionalan stav
• Težnja ostvarivanju što boljih rezultata
• Entuzijazam
• Želja za učenjem i napredovanjem
• Strpljenje i ljubaznost u komunikaciji sa klijentima

Kandidatima nudimo:
• Prijava, stalni radni odnos na neodređeno vreme
• Mogućnost rada pola radnog vremena
• Dinamičnu i prijatnu atmosferu
• Mogućnost napredovanja
• Stimulativni paket nagrađivanja
• Usavršavanje u zemlji i inostranstvu
• Team building
• Redovnu isplatu
• Konteste
• Bonuse

Kako aplicirati:
Prijavu možete izvršiti slanjem CV-a na email minamiletic.aeragroup@gmail.com ili putem telefona na broj 0603570235.

Skoro postavljeni poslovi Aera group

Pregledano: 2285 puta