0

Aplikacija

Elektroinstalater - elektromonter Puno radno vreme

na ABM ELEKTRO DOO u Prokuplje (Poslato na 02-04-2019)

ABM ELEKTRO DOO
Prokuplje, Dragoljuba Rakića 7a
tel. 027/ 334 310
email: milan@abmelektro.com

Mesto rada: Prokuplje

Opis posla:

• izrada elektroinstalacija industrijskih objekata
• montiranje razvodnih ormana i šemiranje istih
• elektroinstalacioni radovi novogradnje
• polaganje kablova
• montaža rasvete, priključnica...
• izrada gromobranskih instalacija
• drugi elektromontažni radovi

Uslovi:

• iskustvo ili osnovno znanje u izvođenju elektroinstalacija jake (poželjno i slabe) struje
• sposobnost za rad na visini
• osnovno čitanje električnih šema
• najmanje 2 godine radnog iskustva na istom ili sličnom području rada
• pouzdanost, tačnost i marljivost

Rok za konkurisanje: Do popune.

Skoro postavljeni poslovi ABM ELEKTRO DOO

Pregledano: 468 puta