5

Aplikacija

Trgovac-prodavac Puno radno vreme

na STR JOINT u Kragujevac (Poslato na 09-04-2019)

STRJOINT” Kragujevac

Poslodavcu potrebno lice za rad na poslovima trgovca-prodavca.

Mesto rada: Male Pčelice, Korićani, Dragobraca

USLOVI I KVALIFIKACIJE:

- III/IV stepen strucne spreme – Za uspeh u radu poželjne su dobre veštine komunikacije, uslužnost i ljubaznost.

OPIS POSLA

- Prodaja različite vrste robe. – Obavestavanje kupca o kvalitetu, prednostima, ceni i uslovima kupovine pojedinih vrsta roba. – Osim prodaje, prodavac obavlja i poslove prijema robe i pripreme za prodaju (pregledanje, razvrstavanje, merenje i etiketiranje, uređivanje polica, ispisivanje računa, pakovanje i izdavanje robe). – Proveravanje roka trajanja robe. – Obaveze prodavca su da naplaćuje, vodi spisak dnevnog pazara, radi sa narudžbenicama, trebovanjima, otpremnicama i drugom dokumentacijom, pravi obračun blagajne i uplaćuje pazar.

Prijave mozete slati na email adresu: joint.srb@gmail.com

Prijavite se do 09.05.2019. i postanite deo Joint tima.

Bice kontaktirani samo kandidati koji udju u uzi izbor.

Napomena:
Slanjem prijave, kandidat daje pristanak da kompanija njegove
lične podatke obradjuje pri selekciji u skladu sa zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.
Rok za dostavljanje prijava je
09.05.2019.

Pregledano: 1017 puta