1

aplikant

HR referent sa znanjem nemačkog jezika Inostranstvo

na Partners & Orka u Slovenija (Poslato na 10-04-2019)

Firma CK Instalacije koja se bavi instalacijama centralnog grejanja radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

HR referent sa znanjem nemačkog jezika za Sloveniju

Potrebna su 4 izvršioca posla

Mesto rada: Slovenija

Opis posla:

-Vođenje brige o kadravskoj evidenci zaposlenika – Priprema za izrade radne dozvole za radnike – Komuniciranje sa potencialnimi kandidati za posao – Vodenje evidence potencialnih kandidatov za posao – Organizacija smeštaja i prevoza za radnike – Po potrebi pomoč i računovodstvo i ostali uredski poslovi

Mogu konkurisati kandidati : *EU DOKUMENTIMA

  • KANDIDATI BEZ EU DOKUMENATA , RADIMO IZRADU RADNIH VIZA i prateću dokumentaciju

Uslovi rada:

- SSS -aktivno znanje NEMAČKOG JEZIKA (minimum B2 nivo) – poželjno znanje ENGLESKOG JEZIKA ili nekog drugog stranog jezika – spremnost na timski rad – fakultet ustrežne smeri – spremnost na učenje slovenačkog jezika – može kandidati bez iskustva (samo, da ispunjavajo gornje uslove)
-Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom
-Spremnost na timski rad
-Komunikativnost i organizovanost u radu

Obezbeđuje se:

– stimulativno i redovno plaćanje
– obezbeđen smeštaj
– mogućnost napredovanja
-izrada radnih dokumenta i prateća dokumentacija
-Ugovor o radu
-Bezbednost i zdravlje na radu i isti status gradjana zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

rok.kovac@ck-instalacije.si

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite:

+38651681965 (tel/viber) – kontakt osoba Rok Kovač
oglas aktuelan 30 dana od dana objave

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 285 puta