1

aplikant

Frigomehaničari Inostranstvo

na Partners & Orka u Slovenija (Poslato na 12-04-2019)

Firma Arfa Services doo iz Slovenije koja se bavi projektovanjem, servisiranjem i montažom rashladne opreme radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Frigomehaničar za Sloveniju

Potrebna su 5 izvršioca posla

Mesto rada: Slovenija

Opis posla:

- servis i puštanje u pogon rashladnih uređaja, rashladnih komora i vitrina – servis klimatizacijskih uređaja, montaža i puštanje u pogon – montaža rashladne opreme i klimatizacijskih uređaja – pružanje tehničke podrške

Mogu konkurisati kandidati :

1) koji poseduju EU dokumenta *EU pasoš ili EU ličnu kartu koji važi najmanje godinu dana
2) koji poseduju dokumenta zemalja koje nisu u EU koji važi najmanje godinu dana

Uslovi rada:

- SSS elektrotehničkog ili mašinskog usmerenja – Minimum 2 godine radnog iskustva na navedenim poslovima – Vozačka dozvola B kategorije – poznavanje tehnike hlađenja, klimatizacije, grejanja i automatike u građevinarstvu – prednost imaju kandidati sa višegodišnjim iskustvom u dijagnozi kvarova i servisa HVAC/R opreme – prednost (nije uslov) je posedovanje uverenja o osposobljenosti za rad s freonima – odgovornost i stručnost – pozitivnost, energičnost, ozbiljnost, samoinicijativnost, samostalnost u radu – spremnost na dinamičan timski rad – brzina i spretnost u obavljanju zadataka – precizna, pouzdana, fleksibilna i motivisana osoba – motivisanost za dodatna školovanja i edukacije – Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom

Obezbeđuje se:

– stimulativno i redovno plaćanje
– mogućnost napredovanja -izrada radnih dokumenta i prateća dokumentacija -Ugovor o radu na neodređeno vreme – Bezbednost i zdravlje na radu i isti status gradjana zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite: 060 33 13 666

Oglas je aktuelan 30 dana.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 244 puta