1

aplikant

Konobar/ca - šanker u restoranu Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 15-04-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa radi zakupa oglasnog prostora, za svoga klijenta, luksuzni restorani, potražuje izvršioce na poziciji: Konobar/ca - šanker

Mesto rada: Beograd

Opis posla:
- Primanje i prenošenje narudžbine;
- Postavljanje i pospremanje stolova;
- Ispostavljanje računa;
- Naplata usluga;

Profil kandidata i uslovi:
- Ljubaznost i komunikativnost;
- Radno iskustvo na istim poslovima;
- Engleski jezik, požejno nemački;

Nudimo:
- Prijava radnog odnosa;
- Oprema za rad;
- Bezbednost na radu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 161 puta