1

aplikant

Prevodilac za kineski jezik Puno radno vreme

na ZIJIN BOR COPPER DOO u Bor (Poslato na 17-04-2019)

ZIJIN BOR COPPER DOO BOR
Bor, Đorđa Vajferta 29
tel. 064/817-8832
e-mail: hr@zijinbor.rs

Prevodilac za kineski jezik
na određeno vreme 12 meseci
5 izvršilaca

Opis posla: prevođenje sa srpskog na kineski i sa kineskog na srpski jezik (usmena i pisana konverzacija).

USLOVI: VII stepen stručne spreme; diplomirani profesor kineskog jezika i književnosti - master profesor kineskog jezika i književnosti; diplomiran filolog; mogu konkurisati i lica van traženog obrazovnog profila ukoliko ispunjavaju ostale uslove; radno iskustvo: nebitno; kineski jezik - viši ili konverzacijski nivo; engleski jezik - srednji nivo; znanje rada na računaru - srednji nivo. Obezbeđen smeštaj. Trajanje konkursa: do popune. Kandidati mogu svoje prijave da dostave putem imejla ili da se jave na telefon poslodavca.

Skoro postavljeni poslovi ZIJIN BOR COPPER DOO

Pregledano: 479 puta