0

Aplikacija

Arhitekta (bez iskustva) Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 17-04-2019)

Partners & Orka za svog renomiranog klijenta, društvo za prostorno planiranje, potražuje izvršioca na poziciji: Arhitekta bez iskustva

Mesto rada: Beograd-Vračar

USLOVI:
- Arhitektonski fakultet
- Prijava kandidata sa manjim iskustvom ili bez iskustva
- Znanje engleskog
- Poznavanje software aplikacija za projektovanje

OPIS POSLA:
- Dogovori sa investitorom i krajnjim korisnikom objekta
- Razmatranje ideja za realizaciju objekta
- Skiciranje objekata sa svim potrebnim kvalitetima

OČEKUJEMO:
- Izražena inicijativa
- Samostalnost i pouzdanost u radu
- Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

NUDIMO:
- Dobre uslove u okviru dinamičnog tima
- Priliku za permanentno profesionalno usavršavanje
- Prijava radnog odnosa
- Radno vreme 8h-16h

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese: berzaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 81 puta