0

Aplikacija

Građevinski radnici Inostranstvo

na Partners & Orka u Hrvatska (Poslato na 30-04-2019)

Firma „Šprajc THD doo Beograd - Čukarica“ sa sedištem u Beogradu, Vinogradski venac 30, koji za svoje potrebe radi potražnju radnika na pozicijama :
Građevinski radnici (moler, zidar, gipsar)
Mesto rada: Hrvatska
Opis posla:
- Gletovanje
- Krečenje
- Postavka izolacije
- Zidanje
- Postavljanje hidroizolacije, otvora za vrata i prozore
- Izrada spuštenih plafona, pregradnih zidova
Znanje i vestine:
- Preciznost
- Izražena spretnost
- Izdržljivost
Uslovi:
- III stepen stručne spreme
- Prednost imaju kandidati sa završenom građevinskom ili tehničkom školom
- Minimum 2 godine radnog iskustva
- Da kandidat nije osuđivan
Poslodavac obezbeđuje:
- Rad na području Hrvatske
- Rad u dve smene po 8 sati
- Smeštaj u Slavonskom brodu
- Redovna i visoko kotirajuća zarada
- Isplata zarade jednom mesečno
- Isplata po radnom satu
- Probni rad na 3 meseca
- Ugovor na neodređeno sa poslodavcem iz Hrvatske
- Izrada boravišne i radne vize u Hrvatskoj
- Oragnizovan sanitarni lekarski pregled
- Naknada za prevoz
- Jedan obrok o trošku poslodavca
- Jednak radni tretman radnika zemlje rada

Kontakt osoba Jelena Rakićević, direktor firme Šprajc THD doo Beograd - Čukarica
Kontakt telefon 060/ 52-50-500
E-mail adresa: jelena.rakicevic@sprajc-thd.hr

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 209 puta