1

aplikant

MEDICINSKA SESTRA/TEHNIČAR Puno radno vreme

na Dom za smeštaj odraslih i starijih SVETI TRIFUN u Beograd (Poslato na 02-05-2019)

Dom za smeštaj odraslih i starijih “Sveti Trifun” je Ustanova registrovana od strane Ministarstva rada, zapošljavanja, boračka i socijalna pitanja, kao i Ministarstva zdravlja. Trenutno se nalazimo na 2 lokacije u Beogradu. Više možete pogledati na našem sajtu www.domsvetitrifun.rs.

Potrebna/an nam je:

Medicinska sestra/tehničar

Mesto rada: Beograd

Opis posla:
pružanje medicinske nege i pomoći starim licima
izvršavanje odgovorno radnih zadataka

Uslovi:
neophodna završena srednja ili viša medicinska škola
prednost iskustvo u struci i licenca
prednost kandidati koji su u evidenciji NSZ-a duže od 6 meseci

Nudimo:
rad na neodređeno vreme uz prijavu od prvog dana
redovna plata
mogućnost napredovanja

Napomena:
Kandidati koji budu primljeni neophodno je da dostave lekarsko uverenje kojim se dokazuje zdravstvena sposobnost bez ograničenja za rad na radnom mestu za koje je raspisan oglas, izdato od Dispanzera medicine rada, kao i važeću sanitarnu knjižicu i uverenje da nisu osuđivani.

Zainteresovani mogu da se jave na broj 063437043 ili mailom na ana.stanic@domsvetitrifun.rs

Pregledano: 300 puta