1

aplikant

Diplomirani farmaceut Puno radno vreme

na Apoteka "Melem" u Pančevo (Poslato na 10-05-2019)

Apoteka “Melem” Pančevo

Uslovi radnog mesta:

VII-1 stepen stručne spreme – farmaceutski fakultet sa položenim stručnim ispitom
Od kandidata se očekuje da poseduje znanja iz oblasti:
prometa lekova i medicinskih sredstava na malo
prijema i defektiranja robe
organizacije rada u apoteci
korišćenja računara (Windows, MS Office – osnovni nivo)
Sposobnost dobre komunikacije u radu sa ljudima
Snalažljivost, okretnost i preciznost u radu
Spremnost na timski rad
Opis posla:
Rad na različitim poslovima u apoteci,uključujući i rad sa korisnicima usluga apoteke
Rad sa receptima
Prijem, fakturisanje,obrada kalkulacija,defektiranje robe, slanje izvestaja
Od Vas očekujemo da ste:
Komunikativni i inicijativni
Odgovorni
Sposobni da samostalno rešavate probleme
Spremni za timski rad i otvoreni za saradnju
Prijave slati elektronskim putem na melemapoteka@outlook.com

Rok važenja
31.05.2019.

Pregledano: 450 puta