3

Aplikacija

lift monter, vodeći i pomoćni Inostranstvo

na Lift alarm d.o.o. u EU (Poslato na 12-05-2019)

OPIS POSLA:
Ugradnja liftlova u završene građevinske objekte, elektroinstalaterski rradovi kod montaže liftova. Zbog povećanog obima posla u Zapadnoj Evropi ( Belgija, Holandija, Luksemburg) zapošljavamo samostalne i pomoćne montere liftova sa osnovnom znanjem engleskog jezika. Rad u ekipama po dvoje - samostalni i pomoćni monter. Terenski rad u krugu do 80 km od mesta smeštaja.

USLOVI:
KV, VKV, SSS - monter liftova, elektrotehničar, električar, mašinski tehničar, bravar i ostala srodna zanimanja.
Vozačka dozvola B kategorije,
Poželjno iskustvo na poslovima montaže liftova ili iskustvo rada sa elektroinstalacijama i /ili metalnim konstrukcijama ( 1 godina).
Poželjno znanje osnova engleskog jezika.

ROK ZA PRIJAVU:
Do 15.6.2019.

POGODNOSTI:
Ishodujemo radne i boravišne dozvole za rad u EU.
Nudimo organizovan i plaćen smeštaj, korišćenje službenog automobila, siguran i dugoročan posao, stimulativnu i transparentnu platu prema rezultatima, mogućnost sklapanja ugovora na neodređeno vreme.
Ako tražite dinamičan posao u uspešnoj, brzorastućnoj firmi, u prijatnom i poticajnom okruženju, pozivamo da se javite na konkurs i postanete deo našeg tima. Molimo vas da pošaljete svoju biografiju. Info telefon +385 99 321 4444 ili info@liftalarm.hr

Pregledano: 357 puta