0

Aplikacija

Medicinska sestra-Tehničar, negovatelj u domu za stara lica Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 13-05-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta dom za stara radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Medicinska sestra-Tehničar, negovatelj

Mesto rada: Beograd - Voždovac

Uslovi rada i ostali uslovi:

- Srednja stručna sprema smer Medicinski tehničar

- Lice ne treba da je osuđivano ili pod istragom

Nudi se:

- Ugovor o radu, redovnost zarade

- Zarada od 35.000 do 40.000 rsd ( zavisi od stručnosti)

Radno vreme: U turnusima

Opis posla:

sprovođenje terapije
nega pacijenta (korisnika doma)
davanje injekcija
uzimanje uzoraka za analizu

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kontakt telefon ;

0603313666

0112683486

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 134 puta