0

Aplikacija

Kuvari Inostranstvo

na Partners & Orka u Ožalj, Republika Hrvatska (Poslato na 14-05-2019)

Restoran Obrt Žganjer iz Hrvatske radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:

Kuvari/ce za rad u Hrvatskoj

Potrebno je 5 izvršilaca posla

Mesto rada: Ožalj, Hrvatska (u blizini Zagreba)

Opis posla:

Priprema domaće i internacionalne kuhinje
Briga o namirnicama i izrada glavnog menija za restoran

Uslovi rada:

Srednja škola ugostiteljskog smera
Iskustvo na poslovima kuvara minimum tri godine
Kandidat koji nije osuđivan niti pod istragom

Obezbeđuje se:

Smeštaj
Ishrana
Ugovor o radu na određeno vreme (sa mogućnošću produženja)
Zarada od 500 – 1000 EUR (zavisno od broja radnih sati i kvalifikacija radnika)
Izrada radne dozvole za kandidate koji su iz Srbije ili iz zemalja koje ne poseduju Eu dokumenta
Mogu konkurisati kandidati sa EU dokoumentima
Bezbednost i zdravstveno osiguranje

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

rif@restoran-zganjer.hr

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Više informacija možete dobiti na: 0038598431400 (kontakt osoba – Marina, viber)

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglas

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 44 puta