0

Aplikacija

Konobar/ica u restoranu domaće i mediteranske kuhinje Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 15-05-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog
renomiranog klijenta Restoran „Tornik“ , Novi Beograda radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Konobar/ica u restoranu domaće i mediteranske kuhinje
Mesto rada: Novi Beograd
Opis posla:
• Primanje narudžbine od gosta
• Prenošenje narudžbine osoblju
• Postavljanje stolova
• Pospremanje stolova nakon upotrebe
• Ispostavljanje računa
• Naplata usluga

Profil kandidata: *Odgovorna, *Pedantna, *Komunikativna osoba.

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
Radno iskustvo minimum godinu dana na istim poslovima
Poželjno SSS- Ugostiteljska škola

Nudi se: *Ugovor o radu na određeno sa tendencijom stalnog zaposlenja, *Rad 8h, 6 dana nedeljno u dve smene, *Zarada srazmerna radnom iskustvu;

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Bliže informacije možete dobiti na kontakt telefone: 011/2683486
060/32-999-34
Prijave slati na
E-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 141 puta