0

Aplikacija

KUVARI, PIZZA I ROŠTILJ MAJSTORI Inostranstvo

na Partners & Orka u Međugorje, Mostar, BiH (Poslato na 17-05-2019)

Partners&Orka agencija iz oblasti ljudskih resursa za renomiranog klijenta restoran iz Međugorja kod Mostara, oglašava slobodna radna mesta za KUVARE, PIZZA MAJSTORE I ROŠTILJ MAJSTORE

MESTO RADA: Međugorje

OPIS POSLOVA:
- rad u restoranu u blizini većeg broja manastira – verski turizam;
- priprema hrane u restoranu
- seckanje salata
- pripremanje sosova
- serviranje hrane u odgovarajucim porcijama

USLOVI RADA:
- radno iskustvo na navedinim poslovima (minimum 1 godina)
- obrazovanje minimum SSS ( ugostiteljskog usmerenja)

PROFIL KANDITATA:
- odgovorna
- pedanntna
- komunikativna osoba

NUDE SE:
- Obezbeđeni radni papri
- Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
- Obezbeđen smeštaj, hrana.
- Okvirna plata (800-1.300€) zavisno od iskustva, stručnosti, zalaganja na radu;
- Bezbednost na radu

NAPOMENA:
Kandidati koji ispunjavaju navedene uslove mogu svoje radne biografije poslati na mail berzaposlova@partners-orka.co.rs ili se javiti na telefon ¬¬¬0038164 126 00 55

Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 34 puta