0

Aplikacija

Serviser-elektrotehničar industrijske opreme Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 21-05-2019)

Partners & Orka reklamna agencija za svog renomiranog klijenta koji se bavi prodajom, servisiranjem i razvojem uređaja za obeležavanje proizvoda (industrijski štampači – inkjet štampači, laseri, štampači etiketa; etiketirke, bar-kod štampači), za inspekciju proizvoda (metal i x-ray detektori; automatske kontrolne vage), kao i opremom za kablovsku industriju. Radi zakup oglasnog prostora koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Serviser-elektrotehničar industrijske opreme

Mesto rada: Beogard

Zaduženja:
• Instalacija i servis industrijske opreme za obeležavanje proizvoda u servisu i na terenu
• Tehnička podrška korisnicima putem telefona i e-maila
• Podrška prodaji pri prezentaciji opreme
• Popunjavanje servisne dokumentacije kroz informacioni sistem
• Asistiranje u drugim poslovnim aktivnostima

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:
• Srednja ili viša elektrotehnička škola (smer automatika, elektronika, mehatronika)
• Poželjno radno iskustvo u industriji
• Rad na računaru (minimum MS Office paket)
• Sposobnost rada u timu, fleksibilnost i proaktivnost
• Tačnost, preciznost, smirenost i spretnost
• Poznavanje engleskog jezika
• Vozačka dozvola (B kategorija), aktivan vozač
• Važeći pasoš

Nudi se:
• Prilika da budete deo dinamičnog i kreativnog okruženja
• Profesionalna obuka i stručno usavršavanje u zemlji i inostranstvu
• Redovna i stimulativna zarada

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se
njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja
kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila: zaposlenje@partnes-orka.co.rs
Kontakt telefon za bliže informacije: 061/2505165
011/2683486

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 87 puta