0

Aplikacija

Operater/savetnik u telemarketingu m/ž Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 22-05-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Tactum Company d.o.o. radi zakup oglasnog prostora radi potražnje za radnicima na poziciji:

Operater/savetnik u telemarketingu m/ž

Mesto rada: Novi Beograd

Opis Posla:
• *Promovisanje luksuzne linije proizvoda namenjenih za negu kose,lica i tela klijentima u okviru beauty studija;
• *Rad u call centru;
• *Aktivan pristup dužnostima;
• *Pozivanje i zakazivanje termina;
Potrebni Uslovi:

SSS -VSS
Komunikativnost, takmičarski duh i entuzijazam
Sklonost ka radu u timu i postizanju rezultata
Poznavanje rada na računaru (MS office)
Poželjno ali nije neophodno isustvo u prodaji , telemarketingu ili rad u call centru

Možemo Vam Ponuditi:

Rad u luksuzno opremljenom studiju
Mogućnost napredovanja u zemlji i inostranstvu
Stimulativnu zaradu
Napredna znanja iz oblasti prodaje i telemarketinga uz konstantnu obuku
Obezbeđena obuka
Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
Prijave slati na E-mail: zaposlenje@partners-orka.co.rs
Bliže informacije na kontakt telefone:
060/32-999-34
011/26 83 486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 98 puta