0

Aplikacija

Diplomirani farmaceut - medicinski biohemičar Puno radno vreme

na POLIKLINIKA DIA LAB u Užice (Poslato na 24-05-2019)

POLIKLINIKA DIA LAB, Užice

Diplomirani farmaceut, medicinski biohemičar

Opis poslova:

radi na automatizovanim aparatima, aplikuje testove, vrši verifikaciju i overu laboratorijskih rezultata
sprovodi redovne validacije analitičkih metoda i kalibracija

stara se o promeni propisa, nacionalnih i medjunarodnih standarda vezanih za delatnost laboratorije
učestvuje u uvođenju novih metoda, tehnologija i postupaka rada

učestvuje u edukaciji zdravstvenih radnika u laboratoriji
vodi propisanu zdravstvenu dokumentaciju

odgovoran je za stručni rad laboratorije i svojih saradnika
radi i druge poslove iz domena svoje struke
Uslovi:

završen Farmaceutski fakultet, smer medicinski biohemičar,
položen stručni ispit,
licenca ili rešenje o upisu u Komoru,
poznavanje rada na računaru
Nudimo Vam
- rad u dinamičnom i prijatnom okruženju
- stalno zaposlenje

Svoje prijave za posao, CV i prateću dokumentaciju, sa napomenom da konkurišete za radno mesto u Užicu, pošaljite na E-mail adresu: dialab.office@gmail.com
Rok važenja
23.06.2019.

Skoro postavljeni poslovi POLIKLINIKA DIA LAB

Pregledano: 491 puta