4

Aplikacija

Kuvar u domu za stara lica Inostranstvo

na Partners & Orka u Škofljica, Slovenija (Poslato na 24-05-2019)

Partners & Orka reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa, radi zakupa oglasnog prostora, za svoga klijenta, Socijalno zdrastveni zavod u Sloveniji potražuje izvršioce na poziciji:
Kuvar u domu za stara lica u Sloveniji

Mesto rada: Slovenija – Škofljica (pored Ljubljane)
Primaju se kandidati sa srpskim pasošem ili EU dokumentima

Opis posla:
- Odabir namirnica i priprema jela
- Aranžiranje jela
- Pravljenje liste jela za pripremu
- Vođenje računa o ličnoj higijeni i higijeni sredstava i prostora

Profil kandidata i uslovi:
- Radno iskustvo na istim poslovima;
- Min SSS ugostiteljskog smera;
- Spretnost
- Urednost

Nudimo:
- Izrada radnih papira, osiguranje od strane poslodavca, Ugovor o radu;
- Mesečna zarada od 800EUR+prevoz+hrana+regres, praznici;
- Radno vreme 6,5h prepodne ili popodne;
- Smeštaj obezbeđen o trošku kandidata
- Prijava radnog odnosa;
- Oprema za rad;
- Bezbednost na radu;

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs
Telefon: +38164 126 00 55

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 204 puta