4

Aplikacija

Radnik u skladištu/magacioner Puno radno vreme

na KUHNE+NAGEL DOO u Beograd (Poslato na 29-05-2019)

KUHNE+NAGEL“ DOO
Ugrinovci - Zemun, Partizanska 228
tel. 011/3715-414, 060/8822-857
e-mail: marija.gojkovic-petrovic@kuehne-nagel.com

Radnik u skladištu/magacioner
na određeno vreme
10 izvršilaca

Opis posla: prijem i servis skladištenja robe, kao i njen unutrašnji transport viljuškarem.

USLOVI: srednja škola; radno iskustvo: nebitno (radnici sa iskustvom na navedenim poslovima imaju prioritet). Rad u smenama, obezbeđen prevoz. Trajanje konkursa: 30.06.2019. Način konkurisanja: direktan kontakt sa predstavnikom poslodavca na telefon: 060/8822-857 i na mejl-adresu: marija.gojkovic-petrovic@kuehne-nagel.com, osoba za kontakt: Marija Gojković Petrović.

Pregledano: 420 puta