0

Aplikacija

Vozač za međunarodni transport E kategorija Puno radno vreme

na Partners & Orka u Beograd (Poslato na 29-05-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta firmu koja se bavi transportom u domaćem i medjunarodnom transportuMGV doo iz Niša ,radi zakup oglasnog prostora ,koja za svoje
potrebe radi potražnju za radnicima na poziciji: - Vozač za međunarodni transport E kategorija
Opis posla:
-vozač hladnjače i šlepera

-komunikacija sa logističkim centrom ,

-poznavanje osnovnih carisnskih propisa prednost

Uslovi rada:

-SSS- prednost saobraćajnog smera
-poznavanje znanje engleskog jezika

-posedovanje tako karte
Nudi se:

-Zarada u iznosu od 1000 EUR dinarske protivrednosti
-Prijava radnog odnosa Ugovor o radu na neodredjeno vreme posle probnog rada
-Redovnost isplate zarade i svi benefiti iz radnog odnosa
-Radno vreme Zakonom regulisano u medjunarodnom transportu

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

hr@partners-orka.co.rs

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners & Orka

Pregledano: 99 puta