5

Aplikacija

Radnik na montaži ograde Puno radno vreme

na Unipromet doo u Užice, Vranje, Čačak, Novi Pazar, Kragujevac, Kraljevo (Poslato na 30-05-2019)

Unipromet doo, Čačak, Vranje, Kraljevo, Novi Pazar, Užice, Kragujevac

Poslodavac: “Unipromet” doo, Čačak

Adresa: Bulevar oslobodilaca bb

Lice za kontakt: Dragana Mutapović

Kontakt telefon: 032/ 357 040

E-mail: hr@unipromet.co.rs

Opis posla: montaža čeličnih i zaštitnih ograda na putevima

Mesto rada: Čačak-1, Vranje-1, Kraljevo-1, Novi Pazar-1, Užice-1, Kragujevac-1 (brojevi se odnose na broj izvršilaca)

Vrsta radnog odnosa: na određeno vreme (24 meseca)

Obrazovanje: III ili IV nivo obrazovanjamašinske ili tehničke struke

Radno iskustvo: poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Posebna znanja i veštine:

poželjna vozačka dozvola B kategorije

Ostali uslovi rada:

obezbeđen smeštaj, ishrana i prevoz dužina radnog vremena 8 sati dnevno terenski rad neophodna je zdravstvena sposobnost za radnika na manipulativnim poslovima

Zainteresovani kandidati mogu da se jave na kontakt telefon poslodavca.

Rok važenja
29.06.2019.

Skoro postavljeni poslovi Unipromet doo

Pregledano: 294 puta