0

Aplikacija

CO 2 zavarivač Puno radno vreme

na Mitromont PR u Subotica (Poslato na 30-05-2019)

"Mitromont" PR, Subotica

Poslodavac: "Mitromont" PR, Sremska Mitovica

Adresa: Palanka 1

Lice za kontakt: Radosav Nikolić

Kontakt telefon: 062/ 641 193, 066/ 942 1117

E-mail: mitromont@yahoo.com

Opis posla: izrada delova vagona

Mesto rada: Subotica

Vrsta radnog odnosa: na određeno vreme (30 meseci)

Obrazovanje: nebitno

Radno iskustvo: neophodno radno iskustvo u traženom zanimanju

Ostali uslovi rada:

obezbeđen prevoz, smeštaj i ishrana
dužina radnog vremena 10 sati dnevno
terenski rad

Zainteresovani kandidati mogu svoje prijave da dostave putem mejla, ili da se jave na kontakt telefon poslodavca.

Rok važenja
29.06.2019.

Skoro postavljeni poslovi Mitromont PR

Pregledano: 315 puta