1

aplikant

Operater CNC sečenja Puno radno vreme

na TIM-COP DOO TEMERIN u Temerin (Poslato na 30-05-2019)

TIM-COP DOO TEMERIN, Partizanska bb, 21235 Temerin, zbog povećanog obima posla, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos:

OPERATER CNC SEČENJA

više izvršilaca

OPIS POSLOVA:

Vrši izradu programa za CNC sečenje materijala na plasma, gasnim i waterjet uređajima

Realizuje sečenja materijala koristeći uređaje CNC plasma, gasno i waterjet

Vrši izradu tehnološke dokumentacije

Prati realizaciju i preduzima mere

Podnosi izveštaje rukovodiocu proizvodnje

Ostvaruje saradnju sa drugim službama i saradnicima

USLOVI:

Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Poželjna viša ili srednja stručna sprema– VŠS/SSS mašinskog smera

Sklonost ka timskom radu

Istrajnost u poslu

Obavezno znanje rada na računaru

Poželjno znanje engleskog ili nemačkog jezika

Nudimo Vam rad u timskom i dinamičnom okruženju.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće pozvani na razgovor i testiranje

Prijave sa biografijom slati do 28.06.2019. godine, na e-mail adresu: office@timcop.com sa naznakom za prijavu za posao i navođenjem za koje radno mesto se konkuriše ili putem pošte na adresu: TIM-COP DOO TEMERIN, Partizanska bb, 21235 Temerin.

Rok važenja
28.06.2019.

Skoro postavljeni poslovi TIM-COP DOO TEMERIN

Pregledano: 185 puta