1

aplikant

Vozač B kategorije/ Dostavljač u ketering službi Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 30-05-2019)

- Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta ketering službu “Livada” d.o.o. koji pokriva tri grupe Filmski ketering, Korporativni ketering, Dostava hrane firmama, radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
- Vozač B kategorije/ dostavljač u ketering službi

- Lokacija rada: Kvantaš- Autoput za Zagreb, Zemun

Opis posla:
- Odgovoran za otpremanje i dopremanje robe prema specifikaciji potreba
- Odgovoran za vozilo i vođenje evidencije o potrebnim servisima

Profil kandidata:
- Odgovoran, savestan vozač koji poštuje pravila i zakon o saobraćaju
- Jak fizički i mentalno da izdrži pritisak posla i kratke rokove

Uslovi rada:
- Izrada sanitarne knjižice ili važeća sanitarna knjižica
- SSS
- Posedovanje vozačke dozvola B kategorije-aktivan vozač

Nudi se:
-Visoko kotirajuća zarada, srazmerna radnom iskustvu
- Organizovan prevoz od strane poslodavca
- -Obezbeđeni obroci u sklopu kuhinje
-Radno vreme je u dve smene od 6-14 i 14-22
-Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja

Napomena:
Kandidati koji prijave šalju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji konkurišu svoje prijave (CV) mogu slati na email:
zaposlenje@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone: +381603299934; +381112683486
Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 115 puta