5

Aplikacija

Radnik u proizvodnji Puno radno vreme

na ManpowerGroup u Nova Pazova (Poslato na 31-05-2019)

ManpowerGroup je za svog klijenta, kompaniju iz Nove Pazove - P&T Design, u potrazi za radnicima u proizvodnji.

Lokacija rada: Nova Pazova

Opis posla:

• Manipulisanje/rad sa plastičnim materijalom za livenje u polutečnom stanju
• Ulivanje materijala u kalupe
• Praćenje proizvodnog procesa pečenja materijala
• Obrada plastičnog odlivka na CNC mašinama
• Pakovanje i sortiranje gotovog proizvoda prema utvrđenim standardima

Uslovi rada:

• Rad u 3 smene; na određenim pozicijama rad u 2 smene
• Obezbeđena naknada za toplli obrok
• Plaćen prevoz do 30 km razdaljine od Nove Pazove
• Redovna isplata

Uslovi za konkurisanje:

• Minimum završena osnovna škola
• Prethodno radno iskustvo u proizvodnji je poželjno ali nije neophodno
• Analitičnost i sistematičnost u radu

Ukoliko ste zainteresovani za više informacija pozovite broj telefona 063/296-104 ili pošaljite svoju biografiju na adresu lana.surla@manpowergroup.rs. Rok za konkurs: 30.06.2019.

Ukoliko poznajete nekoga ko bi bio zainteresovan za posao, prosledite mu oglas i broj telefona!

Skoro postavljeni poslovi ManpowerGroup

Pregledano: 206 puta