0

Aplikacija

Stolar montažer Puno radno vreme

na Partners and Orka u Beograd (Poslato na 03-06-2019)

Partners & Orka, reklamna agencija iz oblasti ljudskih resursa za svog renomiranog klijenta Sve u milimetar doo, koji se bavi proizvodnjom i montažom stolarije radi zakup oglasnog prostora, koji za svoje potrebe potražuje radnike na poziciji:
Stolar montažer
Mesto rada: Surčin, Beograd

Opis posla:
• Izrada i montaža elemenata enterijera od pločastih materijala
• Sklapanje nameštaja

Uslovi rada:
• SSS
• Iskustvo rada na gore navedenim poslovima

Nudi se:
• Zarada od 400 EUR
• Radno vreme od 08-17h
• Prijava radnog odnosa

Napomena:
Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.
ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon poslodavca:
063347325, kontakt osoba Vujadin

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa

Skoro postavljeni poslovi Partners and Orka

Pregledano: 33 puta