4

Aplikacija

Prevodilac za engleski jezik Puno radno vreme

na DND Commerce doo u Beograd (Poslato na 04-06-2019)

DND Commerce doo, Beograd

Kompanija koja se bavi uvozom medicnskih sredstava. Generalni smo uvoznici vodećih svetskih proizvođača iz oblasti pakovnog materijala za sterilizaciju, aparata za sterilizaciju, kao i ostalog potrošnog materijala.Više o našem distributivnom programu, kao i nama možete se informisati na našoj web stranici www.dndcommerce.rs.

zaposlenje@dndcommerce.rs

OPIS POSLA:

1.Prevođenje tekstova tehničke prirode, sa engleskog na srpski i obrnuto, u polju medicine i prodaje medicinskih sredstava, uputstava za upotrebu, servisnih uputstava kao i različitih internih dokumenata.
2.Lekturisanje i uređivanje tekstova.
3.Podrška marketing i prodajnom odeljenju u vidu prevođenja i lekturisanja potrebnog sadržaja.
4.Pružanje pomoći u promotivnim aktivnostima i organizaciji događaja.
USLOVI:
1.VII stepen stručne spreme ili apsolvent (Filološki fakultet -odsek za anglistiku).
2.Napredno pismeno i usmeno poznavanje engleskog jezika.
3.Dobre veštine pisanja.
4.Odlično poznavanje Microsoft Office paketa.
5.Prethodno radno iskustvo nije neophodno.

Rok važenja 30.06.2019.

Pregledano: 359 puta